Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców w tarapatach finansowych

dm, ZUS 2020-11-12 11:25:00

16 listopada radomski ZUS organizuje konsultacje telefoniczne w sprawie pomocy przedsiębiorcom, którzy mają problemy z uregulowaniem składek.

Odroczenie terminu płatności, odstąpienie od pobierania odsetek za zwłokę, rozłożenie płatności na raty, a nawet umorzenie zaległości - z tych możliwości mogą skorzystać przedsiębiorcy. Firmy, które zmagają się z problemami finansowymi, mogą teraz łatwiej dowiedzieć się więcej o wsparciu ZUS, bo urząd uruchomił dla nich teleporady.

16 listopada radomski oddział ZUS organizuje specjalny dyżur telefoniczny, który pomoże w zorientowaniu się w przepisach i pomoże w formalnościach związanych z proponowanym wsparciem. W najbliższy poniedziałek w godzinach od 10.00-12.00 pod numerem telefonu 48 38 56 261 eksperci ZUS odpowiedzą na wszystkie pytania i wesprą merytorycznie osoby, które chcą skorzystać z dostępnych ulg.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych