Środa 29 listopada
Błażeja, Saturnina, Fryderyka
RADOM aktualna pogoda

Zadbaj o formę w 8 tygodni z aplikacją mojeIKP

dm 2022-08-13 12:33:00

Kompleksowy program treningowy NFZ „8 tygodni do zdrowia” jest już dostępny w aplikacji mobilnej mojeIKP. Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych możliwości i stanu zdrowia. Dzięki aplikacji mojeIKP możesz też zapisać się na szczepienia przeciwko COVID-19.

W aplikacji mojeIKP jest już dostępny program NFZ - „8 tygodni do zdrowia”. Aplikacja w 8 tygodni, krok po kroku, poprowadzi Cię w kierunku poprawy kondycji i zdrowia. Co więcej, jest to rozwiązanie dla wszystkich, także dla osób, które nie ćwiczą regularnie lub chorują przewlekle. Poza planami treningowymi aplikacja zapewnia dodatkowe opcje, które pozwolą ocenić, w jakiej jest się kondycji, lub czy jest konieczność odbycia konsultacji lekarskiej przed rozpoczęciem ćwiczeń. Chodzi o test wydolnościowy, czyli test chodu Rockport, ankietę PAR-Q oraz skalę Borga. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi.

Aby rozpocząć program wystarczy uruchomić w swoim telefonie bezpłatną aplikację mojeIKP. Po zalogowaniu wybierz zakładkę „profilaktyka”, a następnie kliknij „8 tygodni do zdrowia”. Na ekranie pojawi się plan treningów na każdy tydzień wraz z instruktażem video. Każdy zestaw zaczyna się od rozgrzewki, a kończy rozciąganiem. Kolejne tygodnie ćwiczeń będą zależeć od postępów i stanu zdrowia ćwiczącego.

Nie masz aplikacji mojeIKP? Znajdziesz ją w sklepie PLAY lub App Store. Instalacja trwa zaledwie kilkanaście sekund. Aplikacja jest bezpłatna i, oprócz ćwiczeń, zapewnia m.in. dostęp do e-recept i e- skierowań. Dzięki niej szybko umówisz się na szczepienie przeciw COVID-19 oraz pobierzesz Unijny Certyfikat COVID. Do tej pory mojeIKP zainstalowano już przeszło 3,5 mln razy.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych