Czwartek 30 marca
Amelii, Kwiryna, Dobromira
RADOM aktualna pogoda

Sprawca rozboju w areszcie

dm, KWP 2023-01-28 15:51:00

Radomscy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o rozbój. Mężczyzna w dwóch sklepach spożywczych na terenie gminy Kowala, grożąc nożem, żądał pieniędzy. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Oficer dyżurny radomskiej komendy otrzymał zgłoszenie od przestraszonej pracownicy sklepu spożywczego, która poinformowała, że około 30-letni mężczyzna w kominiarce, z nożem w ręku, wszedł do sklepu i zażądał wydania pieniędzy. Kobiety wytrąciła mu nóż z ręki i zdążyła ukryć się przed napastnikiem na zapleczu sklepu, skąd zawiadomiła służby.

W tym czasie mężczyzna splądrował sklep, nie znalazł interesujących go rzeczy, a następnie wybiegł i odjechał samochodem zaparkowanym w pobliżu. Swoje dalsze kroki skierował do sąsiedniego sklepu, gdzie również sterroryzował pracownice. W tym przypadku został spłoszony słysząc sygnały dźwiękowe nadjeżdżających radiowozów. Dzięki zdecydowanym działaniom radomskich funkcjonariuszy, zarówno sprawca, jak i jego kierowca zostali zatrzymani na terenie Wierzbicy. Żadna z pracownic nie odniosła obrażeń. Podejrzanym o przestępstwa okazał się 31-letni mieszkanie powiatu radomskiego. Drugi z mężczyzn (22 lata) nie brał czynnego udziału w tym przestępstwie. Został namówiony, aby zawieźć 31-latka, do sklepu, gdzie miał być umówiony z kolegą.  Wczoraj mężczyzna usłyszał 2 zarzuty rozboju z użyciem noża. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Komentarze naszych czytelników

 • Kowol

  2023-01-28 16:26:27

  Z nożami tylko PiS swoich kiboli  ma

 • YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA.

  2023-01-28 16:47:53

  Nowy wyborca PO.Teraz tłuk PO trzech klasach,będzie siedział 10 lat 

 • RADOM to PIS +++++

  2023-01-28 17:55:15

  Jak tam SLOIKI WALCawskie vel DUPIARZE 

 • RADOMIAK.

  2023-01-28 23:52:18

  POpaprańce.Jedno WAM się udało.Na WASZ widok,mam odruchy wymiotne.

 • zefir

  2023-01-29 09:19:10

  do celi z nim z wyposzczonym murzynem

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych