Piątek 29 września
Michała, Michaliny, Gabriela
RADOM aktualna pogoda

Plantacja konopi zlikwidowana

dm, KWP 2022-08-29 19:23:00

659 krzewów i ponad 4,5 kg marihuany, a także kilkadziesiąt ściętych roślin, które w ostatnim czasie zostały przejęte przez policjantów CBŚP pozwoliłyby na przygotowanie około 150 tys. "działek". Ich szacunkowa wartość hurtowa to około 2,4 mln zł. Jedną z upraw policjanci zlikwidowali w woj. mazowieckim w wynajętym domu jednorodzinnym.

Policjanci z warszawskiego CBŚP ustalili, że na terenie powiatu grójeckiego może działać wytwórnia marihuany. Funkcjonariusze przeprowadzili działania i zlikwidowali plantację konopi, znajdującą się w wynajmowanym domu jednorodzinnym oraz zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę tych roślin.

Podczas akcji policjanci zabezpieczyli 284 szt. krzewów konopi w różnych fazach wzrostu i ponad 0,5 kg marihuany, a także kilkadziesiąt już ściętych roślin. Funkcjonariusze przejęli również urządzenia wykorzystywane do uprawy konopi w tym namiot, wentylatory oraz system do nawadniania i ogrzewania upraw.

Zatrzymanego mężczyznę doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Grójcu, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania, uprawy i wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. W działaniach brali także udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, którzy wykonują dalsze czynności w tej sprawie.

Komentarze naszych czytelników

 • UPIOŁNY DONALD

  2022-08-30 06:44:13

  A kiedy zlikwidujcie KOmbinatorów z POwiatowej POtologi.

 • Marycha z PiS

  2022-08-31 11:57:39

  Szklarnia jak u Skurkiewicza koło domu. Tylko nie mów tego nikomu 

 • Diler PiS

  2022-08-31 11:58:51

  Szklarnia jak u Skurkiewicza koło domu. Tylko nie mów tego nikomu . Caryca sobie po cichu dorabia. 

 • PiSolidarnie

  2022-08-31 12:01:10

  Szklarnia jak u Skurkiewicza koło domu. Tylko nie mów tego nikomu . Caryca sobie po cichu dorabia.  Czym teraz będą palić w kościelnych kadzidlach?

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych