Czwartek 30 marca
Amelii, Kwiryna, Dobromira
RADOM aktualna pogoda

Grupa ''Speed'' w akcji. Ponad 1100 wykroczeń

dm, KWP 2022-10-27 16:56:00

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili dokładnie 1176 wykroczeń na drogach naszego garnizonu. 883 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 964 mandaty, a w 37 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 11 praw jazdy oraz 41 dowodów rejestracyjnych.

Stróże prawa codziennie wyruszają na drogi województwa mazowieckiego, by przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom. O tym, że mieli "ręce pełne roboty", najlepiej świadczy liczba skontrolowanych pojazdów, co zwykle jest następstwem naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1176 wykroczeń na drogach naszego województwa. 883 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym 5 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Stróże prawa nałożyli 964 mandaty, a w 37 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 11 praw jazdy oraz 41 dowodów rejestracyjnych, 6 pijanych kierowców i 2, którzy kierowali pomimo orzeczonego zakazu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych