Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Trwa nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji

dm, UM Radom 2023-12-10 06:25:00

Do 27 grudnia 2023 roku potrwa nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji Miasta Radomia. Będzie to forum współpracy z władzami miasta w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny rewitalizacji. Komitet będzie pełnił funkcję opiniodawczo-doradczą Prezydenta Miasta Radomia.

Do pracy w komitecie zapraszamy mieszkańców podobszarów rewitalizacji (Starego Miasta i Miasta Kazimierzowskiego, Śródmieście I i II oraz Glinic (mapa granic podobszarów znajduje się pod linkiem http://mapy.gis.umradom.pl/lm/index.php/view/map/?repository=spoledu&project=REWITALIZACJA), mieszkańców spoza obszaru, a także przedstawicieli wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości, przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe. W Komitecie Rewitalizacji będą pracować również reprezentanci organów doradczych i konsultacyjnych Gminy Miasta Radomia, Rady Miejskiej w Radomiu oraz Młodzieżowej Rady Miasta Radomia.

Szczegóły naboru wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdują się w ogłoszeniu https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/64948,Nr-50472023-w-sprawie-ogloszenia-naboru-na-Czlonkow-do-Komitetu-Rewitalizacji-Mi.html. Osoby zainteresowane uczestnictwem w pracach komitetu zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 17 na patio Kamienicy Deskurów, ul. Rynek 15 w Radomiu. Informacje na temat naboru można uzyskać również pod nr tel. 48 36 20 777, 48 36 20 161 lub wysyłając pytanie na adres mailowy rewitalizacja@umradom.pl.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych