Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Tego dnia autobusy miejskie pojadą inaczej

dm, MZDiK 2024-05-24 13:22:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w dniu 31 maja 2024 roku (piątek po Bożym Ciele) autobusy na wszystkich liniach miejskich w Radomiu będą kursowały według rozkładów SOBOTNICH. W pozostałe dni długiego weekendu nie będzie dodatkowych zmian.

Sobotnie rozkłady w tym dniu zostaną wprowadzone na podstawie obserwacji z poprzednich lat. W dniach, w których uczniowie i studenci nie mają zajęć, zaś dużo osób pracujących bierze urlopy, frekwencja pasażerów znacznie spada.

W pozostałe dni długiego weekendu autobusy komunikacji miejskiej będą jeździły według następujących rozkładów jazdy: w dniu 30 maja 2024 roku (czwartek - święto Bożego Ciała) według standardowych rozkładów niedzielnych, w dniu 1 czerwca 2024 roku (sobota) według standardowych rozkładów sobotnich, w dniu 2 czerwca 2024 roku (niedziela) według standardowych rozkładów niedzielnych.

O utrudnieniach w ruchu oraz objazdach dla autobusów komunikacji miejskiej w Radomiu, związanych z przemarszem tradycyjnych ulicznych procesji Bożego Ciała, poinformujemy w osobnym komunikacie - bezpośrednio przed tym świętem.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych