Niedziela 26 czerwca
Jana, Pawła, Miromira
RADOM aktualna pogoda

Siódemka inaczej

boks 2011-03-27 14:38:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zmianą czasu w nocy z 26 na 27 marca nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 7.

W związku z urzędową zmianą czasu z zimowego na letni (przestawienie zegarów z godziny 2:00 na 3:00), w nocy z 26 na 27 marca 2011 roku (z soboty na niedzielę) nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów miejskich na linii 7 (w kierunku obydwu pętli końcowych) - czytamy na stronie MZDiK.

Rozkładowy kurs linii 7 o godzinie 1:37 z osiedla Michałów będzie wykonany według czasu zimowego do przystanku Tytoniowa / 1905 Roku (odjazd o godzinie 1:59). Z przystanku 1905 Roku / Obrońców autobus odjedzie 2 minuty później, czyli o godzinie 3:01 (już według czasu letniego). Z kolejnych przystanków odjazdy tego kursu także będą wykonywane godzinę później niż wynika to z rozkładu jazdy (przyjazd na osiedle Południe nastąpi o godzinie 3:10).

Rozkładowy kurs linii 7 o godzinie 2:39 z osiedla Południe rozpocznie się o godzinie 1:39 (według czasu zimowego). Z przystanku 25 Czerwca / Skłodowskiej-Curie autobus odjedzie o godzinie 1:59 (według czasu zimowego), natomiast z przystanku Kelles-Krauza / 25 Czerwca minutę później, czyli o godzinie 3:00 (według czasu letniego). Odjazdy tego kursu z kolejnych przystanków i następne kursy będą wykonane według czasu letniego (zgodnie z rozkładem jazdy).

Tej nocy nie zostanie wykonany kurs linii 7 z osiedla Południe do zajezdni o godzinie 1:42. Kurs do zajezdni z osiedla Południe, zaplanowany na godzinę 2:12, zostanie natomiast wykonany o godzinie 3:12 (czyli według czasu letniego) - informuje MZDiK.
 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych