Przywrócenie funkcjonowania kładki uprawni ruch pieszych pomiędzy mieszkańcami południowej części osiedla Nad Potokiem i wschodniej części Śródmieścia.
MZDiK odbuduje kładkę nad Potokiem Północnym
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji odbuduje kładkę nad Potokiem Północnym w ciągu ulicy Siennej, która usprawni ruch pieszy. Montaż kładki zaplanowano między 7 a 11 sierpnia.
Przeczytaj też:
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole
Inwestowanie aktywne vs. pasywne