Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Radomiak rozpoczął sprzedaż karnetów

dm, radomiak.pl 2024-06-18 13:15:00

Radomiak ruszył ze sprzedażą karnetów na rundę jesienną sezonu 2024/2025 PKO Bank Polski Ekstraklasy, czwartego z rzędu dla Zielonych w tej klasie rozgrywkowej. - Ceny biletów pozostawiamy na poziomie stawek, które obowiązywały w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Karnet można kupić przez internet poprzez stronę https://bilety.radomiak.pl.

Pierwszą rundę nowego sezonu w roli gospodarza rozpoczniemy od meczu z mistrzem Polski - Jagiellonią Białystok. Jesienią w Radomiu będziemy gościć jeszcze m.in. Górnika Zabrze, Cracovię, Raków Częstochowa, Piasta Gliwice, Stal Mielec i oczywiście Koronę Kielce, z którą mecze zawsze wzbudzają bardzo duże zainteresowanie wśród radomskich fanów. W sumie rozegramy dziewięć domowych spotkań.

Sezon 2024/2025 dla naszego klubu będzie wyjątkowy. W tym roku przypada 40. rocznica historycznego awansu Radomiaka do I ligi. 11 sierpnia 1984 r. nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej z Bałtykiem Gdynia.

Wszyscy mamy nadzieję, że nowy sezon będzie znacznie lepszy od poprzedniego, że nasi piłkarze będą lepiej punktować, zwłaszcza na stadionie przy Struga 63. Ale żeby tak było, potrzebny będzie Wasz niesamowity, głośny doping, taki sam jak w poprzednim sezonie, a może nawet jeszcze głośniejszy.

Ustalając na pierwszą rundę ceny biletów, postanowiliśmy utrzymać stawki z rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Wygodniejszy dla kibiców jest jednak zakup karnetu, który gwarantuje przede wszystkim stałe miejsce na trybunach podczas wszystkich domowych meczów Radomiaka, rozgrywanych na stadionie przy ul. Struga 63. W cenie zakupionego karnetu jeden mecz kibice dostaną gratis. Przez pierwsze 48 godz. karnety mogą kupować osoby, które posiadały je w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Każda z nich będzie mogła wykupić sobie „swoje” dotychczasowe miejsce na trybunach, ale będzie też miała opcję zmiany miejsca (na wolne, tj. nie zajęte przez innego "karnetowicza"). Następnie sprzedaż zostanie uruchomiona dla pozostałych kibiców „Zielonych”.

Tak przedstawiają się ceny biletów (wejściówki ulgowe tylko dla młodzieży, seniorów i kobiet) oraz karnetów na rundę jesienną sezonu 2024/2025:

I KATEGORIA CENOWA

Bilet normalny - 60 zł
Bilet ulgowy - 50 zł

Karnet normalny - 480 zł
Karnet ulgowy - 400 zł

II KATEGORIA CENOWA

Bilet normalny - 50 zł
Bilet ulgowy - 40 zł

Karnet normalny - 400 zł
Karnet ulgowy - 320 zł

III KATEGORIA CENOWA

Bilet normalny - 40 zł
Bilet ulgowy - 30 zł

Karnet normalny - 320 zł
Karnet ulgowy - 240 zł

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych