Piątek 1 grudnia
Natalii, Blanki, Eligiusza
RADOM aktualna pogoda

Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Antoniego Czortka

dm 2023-09-26 13:39:00

W Radomiu gościło niezwykłe wydarzenie sportowe, które przykuło uwagę miłośników boksu. Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Antoniego Czortka, który zgromadził 50 utalentowanych zawodników, którzy stawili czoła rywalom w 5 różnych kategoriach wiekowych: adept, młodzik, kadet, junior i senior.

Turniej ten nie tylko dostarczył emocji i adrenaliny, ale także upamiętniał pamięć Antoniego Czortka, legendarnego boksera, który pozostawił trwały ślad w historii polskiego boksu.

Zawodnicy walczyli nie tylko o zwycięstwo, ale także by oddać hołd jego dziedzictwu. Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromnym poświęceniem i determinacją, co dowodzi, że boks to nie tylko sport, ale także sztuka walki i ducha sportowego.

- Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Antoniego Czortka nie tylko podkreślił potencjał młodych talentów bokserskich, ale także uczcił pamięć legendarnego zawodnika, który zainspirował pokolenia bokserów. Niech ta pasja i determinacja nadal inspirują nas wszystkich do osiągania wielkich rzeczy i dążenia do doskonałości w każdej dziedzinie życia - mówi Rafał Dobosz Prezes BTS Broń Radom i organizator turnieju.

Impreza mogła się odbyć się dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych