Czwartek 25 kwietnia
Jarosława, Marka, Elwiry

Medale radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Polski

dm 2022-06-11 14:53:00

Sypnęło medalami dla zawodników RLTL Optima Radom podczas mistrzostw Polski seniorów w lekkiej atletyce. Złoto w biegu na 400 metrów przez płotki zdobyła Izabela Smolińska!

98. PZLA Mistrzostwa Polski odbywają się w Suwałkach. Smolińska pobiła swój rekord życiowy i osiągnęła niesamowity sukces, wygrywając rywalizację na 400 m ppł. Srebro w skoku wzwyż zdobyła Aneta Rydz. Ten sam krążek wywalczyła nasza sztafeta 4x100 m w składzie: Martyna Osińska, Natalia Wosztyl, Izabela Smolińska i Martyna Kotwiła.

Ta ostatnia zdobyła również medal w biegu indywidualnym. Na dystansie 100 metrów przybiegła do mety jako trzecia. Ten sam krążek na dystansie 1500 metrów wywalczył Patryk Kozłowski.