Czwartek 25 kwietnia
Jarosława, Marka, Elwiry

HydroTruck się nie zatrzymuje!

dm 2022-11-13 07:53:00

Dziewiąte zwycięstwo w dziewiątym meczu w rozgrywkach odnieśli koszykarze HydroTrucku Radom! Tym razem podopieczni trenera Roberta Witki pokonali w hali RCS 89:72 drużynę Turowa Zgorzelec.

autor: Dariusz Osiej/MOSiR Radom

Do przerwy spotkanie były bardzo wyrównane, radomianie prowadzili tylko jednym punktem i wydawało się, że w drugiej połowie pojedynek będzie wyglądał bardzo podobnie. W trzeciej kwarcie jednak HydroTruck grał świetnie, nie pozwalał rywalom na zbyt wiele, sam był skuteczny i uciekł na 20 punktów. Ostatnia ćwiartka to już spokojne kontrolowanie przebiegu gry.

W następnej kolejce HydroTruck zagra na wyjeździe z GKS-em Tychy. Spotkanie odbędzie się w środę (16 listopada) o godz. 18.

HydroTruck Radom - PGE Turów Zgorzelec 89:72 (23:17, 19:24, 28:9, 19:22)

HydroTruck: Jeszke 18, Ransom 15, Zegzuła 14, Pietras 12, Patoka 9, Formella 7, Zalewski 6, Wall 6, Sowa 2, Olender.

Turów: Pawlak 18, Jakóbczyk 15, Adamczyk 12, Wąsowicz 10, Pruefer 9, Styczeń 4, Samolak 2, Ciemiński 2.