Sobota 13 lipca
Irwina, Margarety, Sary
RADOM aktualna pogoda

Amatorskie GrandPrix w siatkówce plażowej [ZDJĘCIA]

dm 2023-08-22 08:50:00

Amatorskie GrandPrix w siatkówce plażowej PlenSUN BeachVolleyball odbyło się w słoneczny weekend nad Stawem Górnym w Pionkach. Oprócz sportowej rywalizacji, było dużo radości i świetnej zabawy!

Wydarzenie dostarczyło uczestnikom i widzom niezapomnianych wrażeń. Zawody, które rozpoczęły się wcześnie rano, przyciągnęły drużyny z różnych regionów Polski. 

Słońce dawało się we znaki, temperatura była na tyle wysoka, że organizatorzy musieli polewać boiska wodą. Każda drużyna miała okazję wykazać się umiejętnościami w dynamicznych pojedynkach na piasku. Każdy set był pełen emocji i napięcia, a efektowne ataki i bloki podbijały nastrój na boisku. 

Turniej odbywał się na trzech boiskach wydzielonych specjalnie dla tego celu, co umożliwiło równoczesną rywalizację wielu drużyn w kategoriach Open GrandPrix i VIP. Łącznie w turnieju udział wzieło ponad 18 par.

Organizacja turnieju była dopracowana w najmniejszych szczegółach. Dla uczestników przygotowano wygodne przestrzenie do odpoczynku między meczami oraz bufety z orzeźwiającymi napojami i przekąskami.

W meczu o 3. miejsce Maciej Okrzeja/Tobiasz Kaniewski pokonali Benedykta Skorżyńskiego i Igora Iwańskiego, natomiast w finale Sylwester Janek/Michał Koryciński pokonali parę Łukasz Grzyb/Igor Iwański. Zwycięzcy otrzymali czek na kwotę 1200 złotych, drugie miejsce 700 złotych, a trzecie - 500 złotych. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

Impreza mogła odbyć się dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego, marki PlenSUN, marki Lotto, Kemichal, TransBUD, WilekoDRUK, ASCAR, BestDRIVE ASO Bińkowski oraz Windoor.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych