Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Szpital na Józefowie: Zachęcamy do szczepień w naszym punkcie

dm, wss.com.pl 2021-06-15 15:05:00

- Nasz punkt szczepień dysponuje preparatami firmy Pfizer. Wykonujemy również szczepienia dzieci w wieku od 12 do 15 lat. Mamy jeszcze wolne miejsca w tym tygodniu. Zapraszamy do naszego punktu szczepień - mówi Karolina Gajewska z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu.

Punkt szczepień jest czynny w godzinach od 8 do 20, sześć dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty. Na szczepienie można zapisać się, dzwoniąc pod wybrany numer telefonu: 48 361 05 05 lub 48 361 05 06 lub osobiście w punkcie szczepień (pierwszy wjazd na parking od strony ul. Mieszka I, trzeci wjazd od strony ul. Warszawskiej).

- Specjalnie dla zmotoryzowanych pacjentów wyznaczyliśmy kilkanaście miejsc parkingowych. By się zaszczepić, należy wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Formularze są dostępne na stronie internetowej szpitala oraz w punkcie szczepień. W przypadku chęci zapisania dziecka w wieku od 12 do 15 r. ż. na szczepienie, należy skorzystać z jednej z dostępnych możliwości: kontakt z wybranym punktem szczepień, telefon na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień: 989 wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie poprzez e-rejestrację dostępną na stronie głównej pacjent.gov.pl. Wybierz szybką ścieżkę e-rejestracji, wpisz numer PESEL Twojego dziecka i jego nazwisko, podaj numer telefonu, na który odbierać będziesz potwierdzenia, i wybierz termin szczepienia (źródło: www.pacjent.gov.pl) - dodaje rzeczniczka placówki na Józefowie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych