Środa 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny

Prezydent Karol Nawrocki na uroczystościach 50. Rocznicy Radomskiego Czerwca '76. Będzie przemówienie

cir 2026-06-23 11:46:00

W czwartek, 25 czerwca odbędą się oficjalne uroczystości z okazji 50. rocznicy Radomskiego Czerwca 1976 r. Zapowiedziano udział prezydenta Polski, Karola Nawrockiego. Przewidziano też oficjalne wystąpienie głowy państwa.
 

Prezydent Karol Nawrocki

autor: prezydent.pl

Uroczystości rozpoczną się o godz.; 18:00 pod pomnik Radomskiego Czerwca 1976, przy ul. 25 czerwca 51). Organizatorem wydarzenia jest NSZZ „Solidarność” Ziemi Radomskiej.

Uroczystości na ul. 25 Czerwca wymuszają zmiany w komunikacji miejskiej. W czwartek 25 czerwca Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji wprowadzi objazdy na 11 liniach autobusowych. Szczegóły tutaj.
 

Komentarze naszych czytelników

  • Pazerna Baba z Berlina

    2026-06-23 12:21:04

    Będę pod cokołem. I że selfi z Kibolem zrobię. A później z ulicą Żeromskiego odstawimy miesiącznicę pod pomnikiem carycy. W towarzystwie z radomiaczka  zielonych kiboli . 

  • Pazerna Baba z Berlina na sexach

    2026-06-23 12:22:32

    Będę pod cokołem. I se selfi z Kibolem zrobię. A później  ulicą Żeromskiego odstawimy miesiącznicę pod pomnikiem carycy. W towarzystwie z radomiaczka  zielonych kiboli . 

  • 2l

    2026-06-23 12:39:00

    Super.

  • Będzie się działo

    2026-06-23 13:22:10

    A po drodze od zarąbania tyle witryn okiennych przez 50 lat przybyło . Będzie co dewastować i kraść. Nawrocki przecież może skorzystać z prawa dla nich łaski. Za Kosztówniaka tylko 24/24 alkoholi przybywało . Dla zasłony monitoringu świece dymne

  • Jan Elektorat

    2026-06-23 14:58:49

    Niektórzy twierdzą,  że od polityków ko głupsi są tylko ich wyborcy. Nie jest to chyba twierdzenie pozbawione podstaw

  • Ku chwale ojczyzny stańcie do apelu

    2026-06-23 15:09:54

    Caryca też była, jest i będzie w porządku porządna. Tylko PiSdę ma łajdaczkę. 

  • Ojciec z Radomia

    2026-06-23 15:12:04

    Caryca też była, jest i będzie w porządku porządna. Tylko PiSdę ma łajdaczkę.  Mały pigmej Fuj z Żoliborza nie przybędzie. 

  • Ale ściema

    2026-06-23 15:16:22

    Przecież tej solidarności ziemi radomskiej już dawno nie ma . Pozostały jakieś popisowskie gówna. Jesteś z PiSu to widać jesteś z PiSu to słychać. Jesteś z PiSu to czuć 

  • Po 50 tce

    2026-06-23 15:42:51

    Dajemy sobie spokój. Idziemy tylko jeszcze nad zalew i Lato z Radiem. Nie wykluczamy że pierwsza dama bez kolejki da swój koncert na scenie. A później to już tylko z Suskim na wakacje na południe 

  • Grzegorz

    2026-06-23 18:24:40

    Niestety w Polsce nie dokonano rozliczenia komuny. Ale jak było to możliwe gdy w ZCHN na czele stał Niesiołowski a LPR tworzył nijaki Giertych . Skutki tego faktu widać także po niektórych wpisach . Dla twardogłowych wyznawców Tuska nieważne że rządzący z kłamstwa uczynili sposób na sprawowanie władzy. Im to nie przeszkadza.

  • Sakiewicz polej woda

    2026-06-23 22:26:58

    Przy takiej gorącej atmosferze i z nieba temperaturach  Skurkiewicz punkt nawodnienia przed cokołem otworzy. Przybędzie że swoim rodem z PRL u saturatorem. 

  • Iga

    2026-06-23 23:05:53

    Najlepszy Prezydent RP jakiego Polska miała od 1989 roku . 

  • Igaa

    2026-06-23 23:05:59

    Najlepszy Prezydent RP jakiego Polska miała od 1989 roku . 

  • Igaaa

    2026-06-23 23:06:03

    Najlepszy Prezydent RP jakiego Polska miała od 1989 roku . 

  • Igaaaa

    2026-06-24 09:33:31

    Dała bym mu dała gdybym tylko miała. Mój najlepsiajszy rezydent  jak Polska wąska i chuda cała. Alem się go bała. To i na sutenera kiboslskiego  tylko swój głos oddałam zagłosowała. O mały włos wygrał te tu i tam sfałszowane wybory. Tylko dzięki zdrajcy Przemusia. Tu jest Polska a nie putinowsko łukaszenowo dyktatura 

  • Igaaaa fa fa faszystka

    2026-06-24 09:33:46

    Dała bym mu dała gdybym tylko miała. Mój najlepsiajszy rezydent  jak Polska wąska i chuda cała. Alem się go bała. To i na sutenera kiboslskiego  tylko swój głos oddałam zagłosowała. O mały włos wygrał te tu i tam sfałszowane wybory. Tylko dzięki zdrajcy Przemusia. Tu jest Polska a nie putinowsko łukaszenowo dyktatura 

  • Igaaaa fa fa faszystka z Radomia

    2026-06-24 09:34:04

    Dała bym mu dała gdybym tylko miała. Mój najlepsiajszy rezydent  jak Polska wąska i chuda cała. Alem się go bała. To i na sutenera kiboslskiego  tylko swój głos oddałam zagłosowała. O mały włos wygrał te tu i tam sfałszowane wybory. Tylko dzięki zdrajcy Przemusia. Tu jest Polska a nie putinowsko łukaszenowo dyktatura 

  • RADOMIA SKLEROZA NIE BOLI

    2026-06-24 09:47:47

    CIĘŻKO PRACUJE NA ZASŁUŻONY TRYBUNAŁ STANU. ROBOTNIK Z SOPOTU. BOŻYSZCZE GAZETOWY CELEBRYTA SAKIEWICZA. 

  • 76 i 43 Pamiętamy

    2026-06-24 09:51:17

    Jaki współczesny IPN taki i prezydent. Rzezimieszek z wybrzeża.

  • A ten daje głowę

    2026-06-24 09:54:49

    Jaki współczesny IPN taki i prezydent. Rzezimieszek z wybrzeża. Coraz mniej  Głów Państw zamierza umierać za Donalda T z USA.

  • PiSUSki UB Urząd Bezpieczeństwa

    2026-06-24 09:58:53

    Tern zabezpicza w granicach polowego ulicznego kościoła brygadier Bąkiewicz . Po okolicach w ulicach już krążą zielone ludziki spec wojskowe patrole. 

Dodaj komentarz

Nie przegap