Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Objazd odcinka ulicy Wiejskiej [MAPKA]

dm, MZDiK 2022-01-13 10:40:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami Wodociągów Miejskich, od dnia 13 stycznia 2022 roku (czwartek) będzie zamknięty odcinek ulicy Wiejskiej między ulicami Młodzianowską a Południową. Zostaną wyznaczone objazdy, w tym dla autobusów linii 6.

Ulica Wiejska zostanie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Młodzianowskiej (przy figurce) aż do ulicy Południowej (skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną). Zakaz wjazdu na ten fragment nie będzie dotyczył wyłącznie pojazdów budowy oraz mieszkańców pobliskich posesji (możliwość przejazdu w danym momencie będzie uzależniona od postępu zadania). Oznakowany objazd w obydwu kierunkach będzie wyznaczony ulicami Młodzianowską (obok kościoła) i Południową. Uwaga! Roboty obejmą również fragment skrzyżowania ulic Wiejskiej i Młodzianowskiej. Ruch na wprost będzie tam odbywał się po odcinku jezdni tymczasowej, wybudowanej przez wykonawcę inwestycji po wschodniej stronie figurki.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Autobusy linii 6 będą do odwołania kursowały objazdem - w obu kierunkach ulicami Czarną, Młodzianowską (prosto obok kościoła), Południową i Wiejską. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku Wiejska / Południowa 01 (w stronę ulicy Czarnej). W jego zastępstwie będzie obowiązywał przystanek Południowa / Wiejska 02 (w stronę ulicy Jana Pawła II). Ze względu na wprowadzenie objazdu skorygowany zostanie także rozkład jazdy linii 6.

Inwestorem prac zaplanowanych na Młodzianowie jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych