Niedziela 3 grudnia
Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Czasowe zamknięcie ulicy Struga obok Resursy

dm, MZDiK 2021-06-17 08:39:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zaplanowaną uroczystością, w dniu 17 czerwca 2021 roku (czwartek) w godzinach około 6:00-14:30 zostanie zamknięty dla ruchu kołowego jednokierunkowy fragment ulicy Struga pomiędzy ulicami Malczewskiego a Wąską.

Zamknięty dla ruchu odcinek będzie można omijać ulicami Malczewskiego (obok hotelu), Kelles-Krauza (obok stacji paliw) oraz Struga (od Kelles-Krauza do Wąskiej) albo Stańczyka oraz Witolda (obok galerii handlowej) do placu Jagiellońskiego. Rowerzyści korzystający z kontrapasa na ulicy Struga mogą z kolei ominąć ten odcinek ulicami Witolda (obok galerii handlowej) i Stańczyka do Malczewskiego.

Tymczasowe zamknięcie dla pojazdów odcinka ulicy Struga obok budynku Resursy jest związane z planowaną tam uroczystością, podsumowującą projekt pod tytułem: „Zakup trzech ambulansów typu C oraz środków do dezynfekcji i środków do ochrony indywidualnej dla zespołów ratownictwa medycznego Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego”. Organizatorem imprezy jest wspomniana stacja.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca uroczystości oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez organizatora.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych