Poniedziałek 11 grudnia
Damazego, Waldemara, Artura
RADOM aktualna pogoda

Kolejna zbiórka makulatury i elektroodpadów

dm, UM Radom 2021-08-30 12:00:00

W ramach akcji przyjmowane będą suche i czyste: kartony (oprócz kartonów po napojach), tektura, papier pakowy, papier szkolny i biurowy, gazety i czasopisma niepowleczone lakierem i folią, książki i zeszyty bez twardych i powlekanych okładek, a także duży i mały sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych.

Dla dzieci przewidziano warsztaty trash artu, podczas których elementy pochodzące z recyklingu elektrycznych śmieci zamienią się w małe dzieła sztuki. Zachęcamy najmłodszych radomian do wspólnej nauki i zabawy pod fachowym okiem Fundacji.

Na uczestników wydarzenia czekają pamiątkowe upominki.

Głównym założeniem akcji jest zwiększenie ilości zebranych selektywnie odpadów na terenie Gminy Miasta Radomia, w celu osiągnięcia nałożonych przepisami prawa poziomów recyklingu.

Partnerami Gminy Miasta Radomia w organizacji wydarzenia są: Radomdis Polska Sp. z o.o., MB Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Spółka komandytowa oraz Fundacja Odzyskaj Środowisko.

Zapraszamy!

Regulamin zbiórki makulatury dostępny jest TUTAJ.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych