Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

Wybory 2023. Gdzie w Radomiu będzie można zagłosować?

dm, UM Radom 2023-10-12 08:36:00

Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę, 15 października. W Radomiu będzie czynnych 115 lokali wyborczych.

W porównaniu z ostatnimi wyborami prezydenckimi, które odbyły się w 2020 roku, w Radomiu zmieniły się siedziby pięciu obwodowych komisji wyborczych.

Lokal wyborczy, który poprzednio mieścił się w siedzibie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tarnobrzeskiej, został przeniesiony  do budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 przy ul. Energetyków 10.

Osoby, które ostatnio głosowały w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Wierzbickiej 89/93, teraz będą głosować w drugim budynku szkoły, przy ul. Wierzbickiej 81/83.

Jedna z dwóch obwodowych komisji wyborczych (komisja nr 77), które poprzednio mieściły się na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Radomskiego przy ul. hm kpt Stasieckiego 54 została przeniesiona do Przedszkola Publicznego nr 12 przy ul. Kujawskiej.

Komisja, która wcześniej pracowała w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Pośredniej 29, tym razem będzie miała swoją siedzibę w Świetlicy Kocur przy ul. Wośnickiej 32 A.

Z kolei lokal wyborczy, który mieścił się w Domu Studenta nr 2 „Walet” przy ul. Akademickiej 3 został przeniesiony do Domu Studenckiego nr 5 „Bliźniak” przy ul. Akademickiej 5.

We wszystkich 115 obwodowych komisjach wyborczych w Radomiu będą pracowały 1073 osoby.

Szczegółowe informacje dotyczące granic obwodów i adresów siedzib obwodowych komisji wyborczych są dostępne w załącznikach.

Zmiany siedzib obwodowych komisji wyborczych

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Radomia

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych