Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

Utrudnienia w ruchu na ulicy Żółkiewskiego

dm, MZDiK 2021-08-24 08:59:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi na ulicy Żółkiewskiego, w dniu 24 sierpnia 2021 roku (wtorek) w godzinach około 7:00-20:00 będą tam występowały czasowe utrudnienia w ruchu kołowym w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kozienicką.

Firma Budromost-Starachowice będzie w tym czasie przeprowadzała gwarancyjną wymianę nawierzchni na odcinku południowej jezdni ulicy Żółkiewskiego (prowadzącej w stronę ronda Popiełuszki). Objęty będzie nią pas do skrętu w prawo w ulicę Kozienicką, a także fragment samego skrzyżowania. Ruch pojazdów na ulicy Żółkiewskiego ma być w tym czasie sterowany ręcznie przez pracowników wykonawcy. Czasowo może być niemożliwy skręt w odcinek ulicy Kozienickiej biegnący do centrum miasta (dojazd będzie możliwy ulicami Gryczaną albo Beneta).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Nie będzie żadnych objazdów dla autobusów, lecz na linii 26 mogą występować opóźnienia w kursowaniu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych