Środa 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Radomia

dm, MZDiK 2021-09-25 09:33:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanym przemarszem, w dniu 26 września 2021 roku (niedziela) w godzinach około 16:00-16:30 mogą występować utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej w rejonie placu Kazimierza Wielkiego i ulicy Żeromskiego.

Radomski Marsz dla Życia i Rodziny (według zapowiedzi organizatorów będzie w nim uczestniczyć około 2500 osób) ruszy około godziny 16:00 sprzed kościoła farnego, a następnie przejdzie ulicami Rwańską i Żeromskiego - do placu Corazziego. Ruch na trasie przemarszu będzie sukcesywnie wstrzymywany przez funkcjonariuszy policji oraz Straży Miejskiej. Może to również spowodować niewielkie opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich linii 1, 7, 8, 9, 15, 17 i 25.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie trasy przemarszu oraz o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy zabezpieczających trasę albo w miarę możliwości o omijanie tego rejonu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych