Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Konwencja programowa Roberta Prygla

dm 2024-04-03 13:14:00

Podczas konwencji Robert Prugiel, kandydat na prezydenta Radomia, zaprezentował swój program wyborczy. Były siatkarz i trener mówił m.in. o przeprowadzeniu audytu miasta, budowie Radomskiego Centrum Młodzieży, budowie dróg czy szpitala klinicznego.

Robert Prygiel przypomniał "5 konkretów Prygla", tj. audyt, młodzież, zdrowie, drogi i bezpieczeństwo. Następnie mówił, że spotkał się w tej "brudnej kampanii" z Radosławem Witkowskim i zobaczył "człowieka bez planu na nasze miasto, bez pasji, człowieka zmęczonego".

- Przedstawiam państwu kandydatów na radnych z mojego komitetu. To ludzie pasji, którzy kochają Radom i w swoim życiu wiele razy udowodnili, że mogą się poświęcić pomocy potrzebującym - powiedział kandydat na prezydenta Radomia.

W kolejnej części konwencji, Robert Prygiel mówił o swoim programie, zawartym w piątce konkretów oraz skierował apele do parlamentarzystów Ziemi Radomskiej, aby "zakopać topór wojenny i wziąć się do roboty, żeby Radom był na prawach miasta wojewódzkiego".

- Apeluję do was szczerze. Od jutra jestem otwarty do kolejnych rozmów. Sondaże mówią jasno - w II turze tylko Robert Prygiel może przejąć zarządzanie miastem - dodał na zakończenie.

Cała konwencja do obejrzenia TUTAJ.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych