Środa 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Artur Standowicz: Odbudujemy zamek królewski w Radomiu

dm 2024-04-12 13:36:00

Kandydat PiS na prezydenta Radomia Artur Standowicz zapewnił, że jeśli wygra wybory, to wbrew pogłoskom nie będzie masowych zwolnień w magistracie. Zapowiedział też, że wspólnie ze związkami zawodowymi opracuje transparentny system wynagradzania oraz awansów urzędników.

autor: Radio Radom

- Doszły do mnie informacje, że pan prezydent i jego zaplecze straszą Standowiczem. Po moim ewentualnym zwycięstwie w drugiej turze, będę rzekomo zwalniał masowo urzędników z pracy. Chcę zadeklarować, że jest to nieprawda. Wraz ze związkami zawodowymi na pewno uda nam się przygotować jasny i zadowalający system, zarówno wynagradzania, jak i awansów, gdyż dochodzą mnie słuchy o nieprawidłowościach w tej sprawie (...). Nikt kto ciężko, merytorycznie i z zaangażowaniem pracuje na rzecz miasta, nie ma się czego obwiać. Nie planuję żadnych masowych zwolnień - powiedział Artur Standowicz.

Kandydat PiS na prezydenta Radomia mówił także o pomocy w odbudowie zamku królewskiego i zwiększeniu dostępności toalet publicznych w mieście. - W sprawie odbudowy zamku królewskiego w Radomiu, jest to coś, co wprowadzę do mojego programu wyborczego. Temat ten jest poruszany przez środowisko społeczników przez wiele lat i torpedowane przez prezydenta Witkowskiego. Nie niesie on za sobą żadnych większych kosztów ze strony miasta. Są na to zabezpieczone środki zewnętrzne, więc zachodzę w głowę, czemu ten projekt nie może doczekać się realizacji (...). Dziękuję panu Jarosławowi Kowalikowi za owocną rozmowę - dodał.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych