Sobota 22 czerwca
Pauliny, Flawiusza, Agenora
RADOM aktualna pogoda

Pierwszy film o zapomnianym miejscu urodzin Mistrza Jana

boks 2012-11-06 20:15:00

„Sycyna - gniazdo ojczyste Jana Kochanowskiego” to pierwszy w Polsce film o zapomnianym miejscu urodzin Jana Kochanowskiego. Powstał dzięki inicjatywie profesora Henryka Bednarczyka i stowarzyszenia „Dziedzictwo i Rozwój”, a można obejrzeć go na kanale You Tube.

"Sycyna- gniazdo ojczyste Jana Kochanowskiego" to 12-minutowy dokument zrealizowany na zlecenie stowarzyszenia ,,Dziedzictwo i rozwój" w Zwoleniu. Wyprodukowało go Stowarzyszenie Oświatowe Sycyna, scenariusz zaś napisał prof. Henryk Bednarczyk.

Film pojawił się już na kanale You Tube, a do jego obejrzenia zachęcamy nie tylko młodzież szkolną – to naprawdę bardzo interesująca wycieczka po zapomnianym dziś miejscu, gdzie urodził się Mistrz Jan. Film można obejrzeć tutaj .

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych