Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Zlot Kolekcjonerów w Resursie Obywatelskiej

dm 2023-10-09 14:36:00

Przed nami kolejna, 4. już edycja Regionalnego Zlotu Kolekcjonerskiego w Radomiu! To propozycja dla wszystkich pasjonatów, zbieraczy, regionalistów, miłośników historii oraz osób chcących nawiązać (lub podtrzymać) ciekawe kontakty i zapoznać się z unikatowymi zbiorami. Wydarzenie odbędzie się w Resursie Obywatelskiej, 14 października w godz. 10.00-14.00.

Podczas zlotu będzie można bezpłatnie odkryć kolekcje m.in. z takich dziedzin jak: filatelistyka, numizmatyka, filokartystyka, birofilistyka, czy szermierka. Nie zabraknie regionalnych publikacji, dokumentów, papierów wartościowych i przeróżnych ciekawostek.

Każdy, kto odwiedzi Zlot przekona się jak róże pasje posiadają nie tylko mieszkańcy naszego miasta i regionu, ale też innych zakątków Polski oraz jak ciekawe kolekcje potrafią w oparciu o swoje zainteresowania stworzyć.

Tej edycji Zlotu towarzyszyć będzie prezentacja najnowszego zestawu kolekcjonerskiego Radomskiej Inicjatywy Pocztówkowej: „RADOMSKI RYNEK” - ukazującego wszystkie zabytkowe budynki znajdujące się przy tym historycznym placu miasta. Podczas wydarzenia nastąpi również podsumowanie efektów I Pleneru RIP, który odbył się 23 września 2023 r. w Przytyku.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych