Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Piknik z nauką w Kamienicy Deskurów

dm 2023-10-20 11:54:00

Już po raz drugi w Radomiu odbędzie się Piknik z nauką, organizowany przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Resursę Obywatelską oraz Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości. Odbędzie się on w niedzielę, 22 października w godz. 13:00-18:00 w Kamienicy Deskurów.

Piknik to wydarzenie adresowane zarówno do młodszych jak i starszych mieszkańców Radomia, pasjonatów nauki i nowinek technologicznych. Wśród przygotowanych przez organizatorów atrakcji znajdą się m.in. prezentacje nowości w dziedzinie VR. Nie zabraknie też interaktywnych pokazów naukowych przygotowanych przez Centrum Nauki Kopernik, prezentacji nowej generacji bolidu oraz Wirtualnego Laboratorium Empiriusz.

W programie pikniku są także pokazy druku 3D i pokaz drona gąsienicowego drukowanego na drukarce 3D. Ponadto na płycie rynku planowana jest prezentacja bolidu PGR-06-PGRACING TEAM, pokazy maszyn i najbardziej zaawansowanych narzędzi Milwaukee i Sturmer.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych