Czwartek 29 września
Michała, Michaliny, Gabriela
RADOM aktualna pogoda

Nie masz planów? Wybierz się do Łaźni

bw 2016-06-29 15:00:00

W czwartek i piątek radomska Łaźnia organizuje cykl wydarzeń artystycznych, na które zaprasza wszystkich miłośników sztuki.

W czwartek (30 czerwca) o godz. 18.00 odbędzie się wieczór artystyczny, podczas którego dialog w sztuce pt. "Pracownie - konfrontacje" oraz recital Marka Tercza i Ilony Sojdy. Znany radomskiej publiczności z jurorskiego śledzenia zmagań konkursowiczów śpiewających poezję o „Złoty Prysznic Łaźni” Artysta w towarzystwie laureatki wielu festiwali piosenki artystycznej Ilony Sojdy zaprezentuje fragment recitalu pt. „Wszyscy jesteśmy braćmi…” nie stroniąc od utworów premierowych. Ilona Sojda przedstawi zaś kilka piosenek ze swojej najnowszej płyty pt. „Śnił mi się raj”, która ukaże się we wrześniu bieżącego roku.

W piątek (1 lipca) o godz. 18.00 odbędzie się wystawa fotografii i malarstwa "3xWólczyńska-Italia". Całość wydarzeń odbędzie się przy ul. Żeromskiego 56.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych