Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Ferie w Teatrze

dm 2024-01-09 13:55:01

Ferie zimowe tuż-tuż. Teatr Powszechny w Radomiu z tej okazji przygotował dla najmłodszych widzów specjalną ofertę.

„Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?” to spektakl pełen ciepłego humoru. Historia Nosorożca, który dążąc do realizacji swoich marzeń, nabiera odwagi, pewności siebie i poznaje wspaniałych przyjaciół. Interaktywne przedstawienie o tym, jak nieśmiałość przekuć w siłę gwarantuje wspaniałą zabawę wszystkim widzom niezależnie od wieku.

W drugim tygodniu zimowej przerwy zapraszamy na spotkanie z … wiedźmą. „Jak zostałam wiedźmą” to opowieść o bitwie dobra ze złem w coraz bardziej zwariowanym świecie mobilnych urządzeń. W nieustannym pośpiechu i w pogoni za karierą dorośli zaniedbują relacje z własnymi dziećmi, które coraz częściej funkcjonują w świecie gadżetów i wirtualnych emocji. Opowieść przepełniona jest dowcipem i napisana nowoczesnym językiem, który przemawia nie tylko do młodszej, ale również do tej starszej części widowni.

Najmłodszych widzów zapraszamy na spektakl „Daszeńka”. Tytułowa bohaterka to urocza foksterierka, która z pasją gania za własnym ogonem, uwielbia bajki na dobranoc, rozrabia i psoci, ma przy tym nieprzebrane pokłady wdzięku. Zadaje morze pytań i nieustannie dziwi się wszystkiemu. Ciepła i zabawna historia o uczeniu się świata, a także o odpowiedzialności, jaka wiąże się z posiadaniem zwierzątka.

ZAPRASZAMY:

Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca – 16, 17, 18 stycznia godz. 11.00

Jak zostałam wiedźmą – 25, 26 stycznia godz. 11.00, 27, 28 stycznia godz. 17.00

Daszeńka – 21, 28 stycznia godz. 13.00, 23, 24 stycznia godz. 11.00

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych