Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Leasing bez baz - który wybrać?

Artykuł sponsorowany 2022-10-19 17:10:03

Na rynku istnieje wiele firm leasingowych, a spora część z nich świadczy leasing bez baz. Niestety, nie wszystkie z nich oferują uczciwe dla klientów warunki. Zobaczmy, na co zwracać uwagę wybierając leasingodawcę oraz jaka jest polecana firma udzielająca leasingu bez baz.

Leasing bez baz - czym jest?

Większość leasingodawców przed udzieleniem komuś leasingu dokładnie sprawdza, czy dana osoba jest obecna w najpopularniejszych bazach, takich jak: Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), Krajowy Rejestr Długów (KRD) czy Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Jest to normalna praktyka mająca na celu zabezpieczenie interesów leasingodawcy. Podobne praktyki są stosowane również w innych instytucjach, np. w bankach przed udzieleniem kredytu. Zdarza się jednak, że leasingodawca reklamuje się, że udziela usługi takiej jak „leasing bez baz”. Oznacza to, że firmy te udzielają leasingu bez uprzedniego sprawdzania klienta w bazach lub ze sprawdzeniem, ale brakiem wpływu zapisu w bazie na podejmowaną decyzję. Taki rodzaj leasingu jest idealny dla osób które są zadłużone, lub miały w przeszłości w swojej historii finansowej gorsze okresy.

Leasing bez baz - na co zwracać uwagę?

Osoby mające długi i potrzebujące samochodu, często są zdeterminowane i zdesperowane. Chęć uzyskania za wszelką cenę leasingu bez baz sprawia, że nie myślą do końca racjonalnie i nie zwracają uwagi na niekorzystne dla nich kruczki prawne zawarte w ofertach leasingodawców. Tymczasem, na rynku nie brakuje oszustów, którzy chcą wykorzystać trudną sytuację swojego klienta. Aby uniknąć strat, należy bardzo uważnie przejrzeć wszystkie dokumenty leasingowe, czyli umowę i załączniki do niej. Wszystkie niejasne kwestie i zapisy powinny być od razu wyjaśnione i ewentualnie skorygowane. Trzeba również pamiętać, że wszelkie ustalenia muszą mieć formę papierową. Nie można zgadzać się na żadne słowne umowy. Wybierając firmę oferującą leasing bez baz warto także przejrzeć opinie i komentarze od byłych i aktualnych klientów danego leasingodawcy.

Leasing bez baz - jaka firma najlepsza?

Firma, która oferuje leasing bez baz i mocno wyróżnia się na tle konkurencji to Internetowy Fundusz Leasingowy (IFL). Dla IFL nie liczy się historia finansowa leasingobiorcy, a obecność klienta w bazach nie ma wpływu na decyzję o finansowaniu. Sprawia to, że leasing bez baz od IFL jest dostępny niemal dla wszystkich. Oprócz tego, na leasing bez baz może liczyć zarówno firma z dużym stażem na rynku, jak i dopiero co powstałe startupy. Nie ma znaczenia również wielkość przedsiębiorstwa. IFL kieruje swoją ofertę także do obcokrajowców.

Internetowy Fundusz Leasingowy charakteryzuje indywidualne podejście do klienta i dopasowywanie oferty do jego potrzeb i sytuacji finansowej. Cała procedura udzielania leasingu jest szybka i wygodna, dzięki maksymalnej minimalizacji formalności. W niektórych przypadkach decyzja leasingowa była podejmowana w 15 minut, a finalizacja leasingu następowała już w 24 godziny. Leasing bez baz w IFL to gwarancja przejrzystej umowy, korzystnych warunków leasingowych oraz otrzymania sprawnego i atrakcyjnego pojazdu.

Leasing bez baz - możliwe opcje w IFL

IFL oferuje dwie opcje leasingu: leasing zwrotny oraz leasing operacyjny.

Leasing zwrotny:

• kwota finansowania ustalana indywidualnie,

• nawet 6-letnie samochody,

• okres leasingu do 4 lat.

Leasing operacyjny:

• od 10% wkładu własnego,

• 10-letnie samochody,

• od 2 do 5 lat okresu leasingowego.

Dla klientów prywatnych istnieje również możliwość skorzystania z leasingu konsumenckiego.

IFL - nie tylko leasing bez baz

Internetowy Fundusz Leasingowy oferuje nie tylko leasing bez baz, ale również sprzedaje poleasingowe samochody. Poleasingowe samochody to takie pojazdy, które były wcześniej wykorzystywane przez leasingobiorców, ale z różnych powodu nie zostały przez nich wykupione. Poleasingowe samochody z IFL to auta w dobrym stanie, które są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym i wystawiane na sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

Firma oferująca leasing bez baz

Jedną z firm leasingowych oferujących leasing bez baz, jest wspominany wcześniej Internetowy Fundusz Leasingowy S.A.. Można skontaktować się z nim:

• odwiedzając stronę: https://iflsa.pl/

• dzwoniąc pod numer: +48 575 202 626

• pisząc e-mail na adres: biuro@iflsa.pl

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych