Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Główne przyczyny strat w zakładach bukmacherskich – czego nie robić, aby nie stracić pieniędzy

as 2022-10-13 16:13:00

Gracze, którzy mają na koncie wieloletnie doświadczenie, zdają sobie sprawę z tego, że popełniają oni błędy, na których się warto uczyć. Jednym z największych takich błędów jest to, że typerzy stawią zakłady na ulubioną drużynę. Czasami gracze przeceniają możliwości drużyny, którą wspierają. Jednak lojalności zespołowi nie zawsze jest pomocna, ponieważ gracze mogą być pod wpływem emocji i nie mieć możliwości realnej oceny drużyny.

Również warto zaznaczyć, że czasami warto skorzystać z dostępnych w ofercie bukmachera bonusów. Oferta promocyjna pozwala wybrać ciekawy bonus, który pozwoli zaoszczędzić środki.

Warto też zwrócić uwagę na to, że strata pieniędzy podczas gry też może wynikać z tego, że gracz nie ma wybudowanej strategii. W celu zwiększenia wygranej warto przede wszystkim wybierać dyscypliny, na których gracz się zna oraz dowiedzieć się jak najwięcej na temat zasad obstawiania u danego bukmachera. Aby nie stracić pieniądze, warto też poświęcić czas na znalezienie zaufanej firmy bukmacherskiej online, która proponuje godne warunki obstawiania.

Najczęściej popełniane błędy przez graczy

Jedną z głównych przyczyn dużych strat podczas obstawiania zakładów bukmacherskich jest chciwość. Miłośnicy sportu często chcą zarobić jak najwięcej, jednak w międzyczasie nie zwracają uwagi na to, że często popełniają te same błędy. Poniżej można sprawdzić, jakie są częste błędy początkujących graczy, które zmniejszają szansę na wygraną.

Efekt potwierdzenia

Jest to jeden z największych błędów, który polega na tym, że gracze są skłonni do wyszukiwania dowodów na potwierdzenie własnych racji, ale jednocześnie ignorują fakty przeczące. Wiadomo, że dogłębna analiza pomaga w dużym stopniu dowiedzieć się więcej na temat oferty danego bukmachera oraz skupić się na typowaniu opłacalnych zakładów. Najlepszym rozwiązaniem jest, kiedy gracze przeanalizują nie tylko ofertę, ale też opinie innych użytkowników strony bukmacherskiej.

Podwajanie stawki

Często wśród graczy można spotkać popularną strategię, która polega na podwojeniu stawki po przegranym zakładzie. Taka strategia polega na przeświadczeniu, że skoro wciąż gracz podwaja stawki, to na dłuższą metę nie może przegrać, bo w końcu wygrana zwróci typerowi straty. Jednak taka strategia nie zawsze się sprawdza.

Skupienie się na bonusie

Bonus powitalny to dobra okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z typowaniem. Jednak należy zwrócić uwagę na to, że pomimo dostarczenia pieniędzy na zakłady, taki rodzaj bonusu wymaga również dużego wysiłku, zanim będzie można wypłacić bonus oraz ma swoje warunki. Dlatego gracze muszą przede wszystkim zapoznać się z regulaminem i warunkami skorzystania z takiego bonusu. Nie warto też zwracać uwagę tylko na bonus powitalny, ponieważ z reguły bukmacherzy mają do zaoferowania wiele innych promocji.

Znalezienie niewłaściwego bukmachera

Chyba najważniejsze dla graczy, którzy chcą wygrać, jest znalezienie najbardziej odpowiedniego bukmachera. Wiadomo, że każda firma bukmacherska ma swoje wady i zalety, jednak na rynku znajduje się wiele bukmacherów, którzy mogą zaproponować nie tylko atrakcyjne bonusy i program lojalnościowy, ale również ciekawe kursy na popularne spotkania sportowe. .

Na co zwrócić uwagę podczas obstawiania

Postawienie udanego zakładu wymaga głębokiej analizy oraz poprzedniego doświadczenia w typowaniu. Popełniając błędy podczas obstawiania, czasami gracze nie zwracają uwagę na podstawowe rzeczy, które ułatwiają proces gry. Aby odnieść sukces w typowaniu, warto też między innymi zwrócić uwagę na:

1. Kursy.

Porównywanie kursów pomaga graczom w znalezieniu najlepszego bukmachera. Aby dowiedzieć się więcej na temat kursów bukmachera, można sprawdzić o nim informacje w internecie. W rankingach bukmacherskich też znajduje się informacja o tym, jakie są opinie graczy oraz kursy.

2. Ograniczenia.

Profesjonalni gracze zwracają uwagę na limity oraz system zabezpieczeń. Limity wpłat i wypłat można sprawdzić na stronie oficjalnej. Czasami takie ograniczenia dotyczą wysokości stawek. Jednak warto wziąć pod uwagę to, że aby uniknąć limitów, można dołączyć do programu VIP lub skorzystać ze specjalnych bonusów.

3. Rynki.

Wszyscy polscy bukmacherzy mają do zaoferowania wiele sportów oraz dostępnych lig do obstawiania. Często typerzy chętnie korzystają z handicapów azjatyckich lub europejskich. Rynek zakładów jest różnorodny i proponuje najlepsze wydarzenia sportowe. Dlatego wybierając miejsce do obstawiania, na pewno warto sprawdzić, jakie są dostępne dyscypliny oraz jakie są aktualne typy na mecze z udziałem polskich i zagranicznych zawodników.

4. Umiejętne zarządzanie pieniędzmi to klucz do sukcesu.

Wiadomo, że często gracze robią stawki pod wpływem emocji. Jednak tego należy unikać, ponieważ czasami to przywodzi do marnowania kasy na nieprzemyślane zakłady. Aby zwiększyć szansę na wygraną, najlepiej rozdzielić swój budżet i też skorzystać z systemu bonusowego.

5. Zapisywanie zakładów.

Zapisywać każdy udany i przegrany zakład warto, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jakim sporcie gracz ma największe kompetencje. Za pomocą takiej strategii można też zobaczyć, które ligi przynoszą największy zysk oraz jakie rodzaje zakładów są najbardziej udane. Zawsze warto pamiętać o tym, że uczestnictwo w akumulatorach, zakładach na żywo i innych typach kuponów wymaga dodatkowej wiedzy. Nie warto też obstawiać zakłady live na ulubioną drużynę i podwajać stawki pod wpływem emocji. Warto też wybudować własną strategię i korzystać z aktualnych statystyk.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych