Czwartek 22 luty
Małgorzaty, Marty, Piotra
RADOM aktualna pogoda

Czy można składać wnioski urlopowe z urządzeń mobilnych?

Artykuł sponsorowany 2021-11-02 08:01:00

W świetle pandemii COVID-19 możliwość pracy zdalnej przestała jawić się jako egzotyczny benefit pozapłacowy, utożsamiany zazwyczaj z szeroko pojętą branżą IT i specjalistami wykonującymi tzw. wolne zawody. Konieczność szybkiego przestawienia dotychczasowej działalności na model home office objął m.in. urzędy państwowe i wiele organizacji, pracujących dotychczas w modelu stacjonarnym.

Jednakże, przejście na pracę zdalną wymaga od pracodawców wdrożenia szeregu unowocześnień, takich jak implementację systemów chmurowych czy wnioski urlopowe z urządzeń mobilnych. Dlaczego warto zainwestować w oprogramowanie kadrowo-płacowe, które zapewni szereg oczekiwanych funkcjonalności?

Wnioski urlopowe z urządzeń mobilnych to zaledwie ułamek potrzebnych funkcji

Sprawnie działająca praca zdalna przynosi szereg korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Firmy obniżają swoje koszty eksploatacyjne (często odchodząc od wynajmu wielkopowierzchniowych biur, zastępując je odpowiednio mniejszymi lokalami) i zyskują cenną kartę przetargową, pozwalającą na rekrutację specjalistów z całej Polski. Pracownicy oszczędzają czas i pieniądze, związane z podróżami do pracy.

Home office z prawdziwego zdarzenia wymaga jednak odpowiedniej infrastruktury, która zapewni komfortowy dostęp zarówno do wszystkich niezbędnych w codziennej pracy danych, jak i realizację bieżących działań z zakresu kadrowo-płacowego, takich jak wnioski urlopowe z urządzeń mobilnych, zmiana kluczowych danych personalnych czy wgląd w szczegółowe informacje na temat swojego wynagrodzenia. Programy kadrowo-płacowe w modelu pracy zdalnej stają przed trudnym zadaniem – powinny one zapewnić komfortową i bezpieczną alternatywę względem osobistych wizyt w firmowej siedzibie.

Postaw na oprogramowanie w modelu Software as a Service

Dostosowanie codziennej pracy do realiów pracy zdalnej wymaga odpowiedniej ilości czasu i zasobów. Aby wdrożenie nowych rozwiązań odbywało się jak najpłynniej, warto zdecydować się na oprogramowanie dystrybuowane w modelu SaaS – proces uruchomienia usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wydatkami na inwestycję w infrastrukturę IT, a sam system jest gotowy do uruchomienia tuż po przesłaniu danych.

Jednym z systemów zapewniających ekspresowe wnioski urlopowe z urządzeń mobilnych jest oprogramowanie Teta AIR, oferowane przez grupę Unit4. Jesteś ciekaw, w jaki sposób systemy kadrowo-płacowe mogą wznieść organizację wewnętrzną Twojej firmy na zupełnie nowy poziom? Odwiedź stronę Teta AIR i dołącz do setek zadowolonych klientów marki Unit4, reprezentujących zróżnicowane sektory i branże. 

Źródło: TETA-AIR.pl – System HR dla średnich i małych przedsiębiorstw

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych