Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Utrudnienia podczas przemarszu pielgrzymki

dm, MZDiK 2024-05-31 11:45:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przemarszem pielgrzymki do Błotnicy, w dniu 1 czerwca 2024 roku (sobota) od około godziny 21:00 do 21:30 mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym i w kursowaniu autobusów w zachodniej części Radomia.

Nocna Pielgrzymka Kobiet do Błotnicy wyruszy o godzinie 21:00 sprzed kościoła Matki Bożej Częstochowskiej na Kapturze. Pątnicy wyjdą stamtąd ulicami Wernera i Zieloną w stronę Janiszewa. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym (głównie na skrzyżowaniu z ulicą Czarnieckiego) oraz ewentualne kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich linii 12 i 26.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie miejsca przemarszu oraz o stosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę bądź w miarę możliwości o omijanie tego rejonu Radomia.

Organizatorem pielgrzymki jest Fundacja Rady Lokalnej 14004 zakonu Rycerzy Kolumba.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych