Środa 29 listopada
Błażeja, Saturnina, Fryderyka
RADOM aktualna pogoda

Ruszają konsultacje projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Radomskiego

dm, radompowiat.pl 2021-11-26 09:44:00

W dniach 26 listopada - 9 grudnia 2021 roku trwają konsultacje społeczne projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Radomskiego do 2030 roku. Czekamy na uwagi i wnioski mieszkańców, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, czy jednostek samorządu terytorialnego.

Zgodnie z Uchwałą nr 310/XXVIII/2021 Rady Powiatu w Radomiu z dnia 12 marca 2021 r. w sprawie przystąpienia do opracowania projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Radomskiego do 2030 roku zapraszamy mieszkańców Powiatu Radomskiego, jednostki samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Radomskiego i ich związki, organizacje pozarządowe, przedsiębiorców i ich organizacje oraz inne zainteresowane instytucje do zapoznania się z projektem.

Ewentualne opinie, uwagi, propozycje zmian zapisów wraz z uzasadnieniem można zgłaszać na załączonym Formularzu (do pobrania poniżej) w terminie od 26 listopada 2021 r. do 09 grudnia 2021 r.

Wypełniony Formularz zgłoszenia opinii/ uwagi/ propozycji (do pobrania na stronie) należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: promocja@spradom.eu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych