Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Pobił pracownika ochrony. Grozi mu do 10 lat

dm, KWP 2023-09-04 11:30:00

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali 37-latka z powiatu zwoleńskiego, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów na terenie Kozienic. Mężczyzna ukradł towar, a gdy interweniował pracownik ochrony, pobił go i próbował uciec. Sprawca zatrzymany i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu 10 lat więzienia.

W jednym z kozienickich marketów 37-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego ukradł produkty spożywcze. Widząc to pracownik ochrony próbował ująć złodzieja, jednak ten chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionych rzeczy zaczął bić pięściami ochroniarza zadając mu ciosy m.in. w głowie. Świadkiem całego zajścia była pracownica sklepu, która wezwała policję. Mundurowi szybko zatrzymali 37-latka i osadzili go w policyjnej celi. Zaatakowany pracownik ochrony doznał wielu obrażeń ciała.

Kolejnego dnia prokurator przedstawił 37-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej i wnioskował do sądu o tymczasowy areszt. Następnie sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wobec podejrzanego zastosował 3 miesięczny areszt. Grozi mu nawet do 10 lat.

Komentarze naszych czytelników

  • Wyborca PO

    2023-09-04 13:32:38

    Dostanie zawiasy bo wolne sądy lubią takich.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych