Środa 24 lipca
Kingi, Krystyny, Antoniego
RADOM aktualna pogoda

Po służbie zatrzymał poszukiwanego

dm, KWP 2022-12-04 11:01:00

Policjant z Grójca w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 25-latka. Mężczyzna był poszukiwany sądowym nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Został rozpoznany podczas spaceru.

Niejednokrotnie policjanci w czasie wolnym od służby zatrzymują osoby poszukiwane przez organy ścigania. Tym razem policjant Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego grójeckiej komendy w czasie wolnym jechał przez Kobylin pod Grójcem. 

Funkcjonariusz rozpoznał mężczyznę poszukiwanego wydanym przez sąd nakazem doprowadzenia. Natychmiast zareagował i ujął skazanego, następnie powiadomił dyżurnego jednostki, który szybko skierował na miejsce patrol.

Zatrzymany 25-latek z powiatu grójeckiego poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Grójcu w celu odbycia 272 dni kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Już trafił do aresztu. 

Komentarze naszych czytelników

 • Żenada

  2022-12-04 12:07:24

  I co z tego że po służbie?

 • RADOM to PIS +++++

  2022-12-04 17:22:27

  YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA.

 • RADOM to PIS +++++

  2022-12-04 17:22:39

  YOUTUBE:PO/PSL DLA RADOMIA

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych