Poniedziałek 26 luty
Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RADOM aktualna pogoda

Ogromny pożar pod Kozienicami

dm, KWP, farmer.pl 2024-01-07 08:52:00

Dwanaście zastępów straży pożarnej gasiło pożar hali, w której płonęły samochody ciężarowe.

autor: OSP Kozienice

Sytuacja miała miejsce na posesji w Zajezierzu, w gminie Sieciechów, w powiecie kozienickim. Paliła się hala garażowo-warsztatowa, w której wnętrzu znajdowało kilka samochodów ciągników siodłowych.

Jak relacjonuje Echo Dnia, kłęby dymu znad płonącego budynku widać było z odległości wielu kilometrów. Dostrzegł je około godz. 8 rano przypadkowy świadek, który zaalarmował strażaków.

 

Do akcji gaśniczej zadysponowano aż 12 zastępów strażaków z jednostek PSP Kozienice, PSP Ryki, oraz OSP Kozienice, OSP Zajezierze, OSP Sieciechów, OSP Gniewoszów, OSP Wola Klasztorna i OSP Samwodzie.

Ogień zagrażał sąsiednim zabudowaniom, ale strażakom udało się nie dopuścić do rozprzestrzenienia pożaru. Po ponad dwóch godzinach działań udało się go ugasić.

Hala warsztatowa i zaparkowane w niej samochody spłonęły doszczętnie. Trwa szacowanie strat, ale wiadomo już że są ogromne. Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane, ustalić ma je policja - czytamy na farmer.pl.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych