Niedziela 19 maja
Iwa, Piotra, Celestyna
RADOM aktualna pogoda

Objazd dla linii 27 w Skaryszewie podczas Wstępów

dm, MZDiK 2023-02-26 16:35:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z organizacją jarmarku końskiego Wstępy w Skaryszewie, od dnia 27 lutego (poniedziałek) od godziny 5:00 do dnia 28 lutego 2023 roku (wtorek) do godziny 16:10 będzie wprowadzony objazd dla linii 27 w tym mieście.

Z powodu jarmarku w Skaryszewie zostanie zamknięta dla ruchu kołowego między innymi ulica Mickiewicza. Autobusy komunikacji miejskiej linii 27 zostaną wycofane z ulic Skłodowskiej-Curie i Mickiewicza. Będą jeździły objazdem: Słowackiego, Konopnickiej, Wojska Polskiego, Piaseckiego, Żeromskiego i Słowackiego do przystanku Skaryszew / Kochanowskiego 02 (w kierunku Radomia, w sąsiedztwie sklepu Biedronka), który w tym okresie będzie dla nich przystankiem końcowym. Odjazdy autobusów linii 27 z przystanku Skaryszew / Kochanowskiego 02 będą odbywały się zgodnie ze stałym rozkładem jazdy dla tego miejsca (2 minuty później niż ze standardowego przystanku końcowego Skaryszew II / Mickiewicza).

Na trasie objazdu będzie obowiązywał dodatkowy przystanek przelotowy: Skaryszew / Kochanowskiego 01 (w sąsiedztwie sklepu Delikatesy Centrum, w kierunku Iłży). Nieczynne będą następujące przystanki: Skaryszew / Skłodowskiej-Curie 01 (obok przychodni lekarskiej, w kierunku ulicy Krasickiego) oraz Skaryszew II / Mickiewicza (przystanek końcowy w rejonie kościoła Świętego Jakuba Apostoła).

Uwaga! Ze względu na krótki okres obowiązywania tych korekt nie będą one uwzględnione w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (zapowiedzi przystanków na terenie Skaryszewa nie będą zawierały powyższego objazdu).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych