Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Nowa oferta KM - bilet zintegrowany z Radomiem

dm, KM 2024-05-28 13:58:00

Spółka Koleje Mazowieckie podjęła współpracę z Miejskim Zarządem Dróg i Komunikacji w Radomiu (MZDiK) w zakresie wprowadzenia wspólnej oferty na przejazdy pociągami KM i autobusami komunikacji miejskiej w Radomiu. Oferta będzie obowiązywała od 1 czerwca 2024 r.

Bilet zintegrowany z Radomiem to nowa oferta pozataryfowa Kolei Mazowieckich, dzięki której
podróżni będą mogli odbyć przejazd do/z Radomia pociągiem uruchamianym przez Koleje Mazowieckie oraz autobusem komunikacji miejskiej w Radomiu.

Z oferty będzie mógł skorzystać każdy podróżny zamierzający odbyć przejazd do/z Radomia: 

  1. pociągiem uruchamianym przez Koleje Mazowieckie z/do dowolnej stacji położonej
    w obszarze działania Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” do/z Radomia na podstawie biletu jednorazowego wg taryfy normalnej, z ulgą ustawową lub ulgą handlową, 
  2. autobusem komunikacji miejskiej w Radomiu na podstawie biletu jednogodzinnego normalnego lub ulgowego.

Bilet zintegrowany z Radomiem uprawniać będzie do jednorazowego przejazdu:

  1. pociągiem KM w relacji wskazanej na bilecie, 
  2. autobusem komunikacji miejskiej w Radomiu w dniu ważności biletu przez 60 minut od godziny rozpoczęcia przejazdu (wpisanej odręcznie przez podróżnego na bilecie w sposób trwały i czytelny lub wprowadzonej w systemie internetowej sprzedaży biletów).

Bilet wg oferty będzie można nabyć w przedsprzedaży do siedmiu dni przed planowaną podróżą. Ile będzie kosztował? Cena będzie uzależniona od relacji przejazdu i posiadanej ulgi. Będzie ona stanowiła sumę ceny biletu jednorazowego Kolei Mazowieckich w wybranej przez pasażera relacji oraz ceny biletu jednogodzinnego komunikacji miejskiej w Radomiu.  

Oferty nie łączy się z innymi ofertami taryfowymi, pozataryfowymi i specjalnymi.

Oferta dostępna będzie w sprzedaży od 1 czerwca 2024 r.:

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/strefa-podroznych/bilet-zintegrowany-z-radomiem-0

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych