Wtorek 25 czerwca
Łucji, Wilhelma, Albrechta
RADOM aktualna pogoda

Dzień bez Samochodu w KM

dm, mazowieckie.com.pl 2023-09-20 16:42:00

Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku, Spółka „Koleje Mazowieckie-KM” angażuje się w Europejski Tydzień Mobilności, czyli Europejski Dzień bez Samochodu przypadający 22 września, poprzez wprowadzenie pozataryfowej oferty specjalnej Dzień bez Samochodu w KM.

„Dzień bez Samochodu w KM” to oferta, dzięki której 22 września każdy będzie mógł skorzystać z nieodpłatnych połączeń oferowanych przez Koleje Mazowieckie. Inicjatywa ma zachęcić do korzystania z komunikacji publicznej i wyboru rozwiązań, które wspierają i są przyjazne dla środowiska.

W tym dniu podróżni będą mogli nieodpłatnie podróżować pociągami KM, autobusami KM na odcinku Modlin – Lotnisko Modlin oraz autobusami zastępczej komunikacji autobusowej (ZKA), organizowanej przez Spółkę.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych