Wtorek 25 czerwca
Łucji, Wilhelma, Albrechta
RADOM aktualna pogoda

2 kg marihuany. Zatrzymany trafił do aresztu

dm, KWP 2023-09-15 15:25:00

Kolejny raz kryminalni z Grójca wykazali się skutecznością. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał 2 kg marihuany. 25-latek po usłyszeniu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających, decyzją sądu trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Grójeccy operacyjni na bieżąco pracują nad przestępczością narkotykową. Tym razem ustalili, że mieszkaniec gminy Grójec może posiadać substancje zabronione. Rozpoznanie śledczych potwierdziło się. W ubiegły czwartek popołudniu policjanci podczas legitymowania przy 25-latku ujawnili susz roślinny. Przeszukanie miejsca zamieszkania młodego mężczyzny przyczyniło się do zabezpieczenia kolejnych narkotyków. 

25-latek został doprowadzony do policyjnego aresztu. Łącznie zabezpieczono 2 kg marihuany. Następnie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środka odurzającego. W niedzielę (10.09.23r.) sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat. 

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych