#Zostańmy w domu. Cieszmy się wirtualną obecnością bliskich, korzystając z komunikatorów.
#Zostańmy w domu. Święta Wielkanocne 2020 będą inne, ale nie muszą być gorsze
Współczesne czasy doświadczają nas wyjątkowo. By zachować zdrowie i życie, musimy zachowywać się tak, jak nigdy dotąd. Dlatego życzymy wszystkim nadziei, byśmy wytrwali i wyszli z panującej zarazy jeszcze silniejsi. Zdrowia, zdrowia, zdrowia...
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole