Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Zmodernizowany plac zabaw na Gołębiowie II

dm, UM Radom 2024-05-29 12:44:00

Zakończyła się gruntowna modernizacja placu zabaw w parku na osiedlu Gołębiów II. To część zaplanowanych na ten rok prac w tej części miasta.

– Jest to duże i wciąż rozwijające się osiedle. Zależy nam na tym, by mieszkańcy mieli gdzie spędzać wolny czas. Stąd kolejna inwestycja w parku Gołębiów II. Mam nadzieję, że efekty prac będą dobrze służyły radomianom – mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

Na zmodernizowanym placu zabaw pojawiły się nowe urządzenia wykonane z drewna, w tym duży statek czy huśtawki. Został też zagospodarowany teren wokół placu.

Jednocześnie trwają prace pomiędzy ulicami Żwirki i Wigury oraz Hallera. Tu powstają nowe chodniki i ścieżki rowerowe. Zostanie też zamontowane oświetlenie oraz pojawią się ławki. W planie są również nowe nasadzenia drzew i krzewów.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych