Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Zmiana trasy kursu zjazdowego

dm, MZDiK 2024-05-30 10:42:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zmianami obsługowymi na linii 25, od dnia 30 maja 2024 roku (czwartek) ulegnie korekcie rozkład jazdy autobusów tej linii. Zmiana będzie polegać na skierowaniu jednego kursu zjazdowego do innej zajezdni niż dotychczas.

Kurs zjazdowy w dni powszednie o godzinie 22:58 z pętli Wacyn / Szpital będzie wykonywany do zajezdni Borki zamiast do zajezdni Żakowice. Inne kursy zjazdowe z Wacyna wciąż będą wykonywane do zajezdni Żakowice bądź Ślepowron (zgodnie z oznaczeniami w rozkładach jazdy) - stałą trasą do przystanku Malczewskiej / Langiewicza 01. Kursy zjazdowe z pętli Potkanów / Stalowa nie są wykonywane po trasie powyższej linii, dlatego nie są wykazane w jej rozkładzie jazdy.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych