Sobota 25 maja
Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
RADOM aktualna pogoda

Zielony Mikołaj 2022

dm, radomiak.pl 2022-12-07 14:17:00

Kibice Radomiaka, jak co roku, obdarowali prezentami najmłodszych, m.in. w szpitalu na Józefowie. Poniżej relacja z tego wydarzenia.

Zielony Mikołaj 2022 - skrót relacji z fanpage "TylkoRadomiak.pl - Stowarzyszenie Kibiców":

"Po długich i intensywnych przygotowaniach Zielony Mikołaj wyruszył ze swoją misją. Podczas wyprawy udało nam się odwiedzić: 3 oddziały w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, Stowarzyszenie Budujemy Przystań w Radomiu, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących w Radomiu, Słoneczny Dom Dziecka w Radomiu, Dom Dziecka Panda w Kozienicach, a także dotarliśmy do kilku potrzebujących rodzin.

Na podsumowania jeszcze przyjdzie czas, bo dzięki Waszej hojności i ofiarności mamy ręce pełne roboty. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które czynem, słowem i wsparciem dołożyły cegiełkę do tej inicjatywy. Dziękujemy, a dokładniej Zielony Mikołaj, dziękuje za zaufanie, jakim go obdarzacie.

Do zobaczenia za rok!"

Komentarze naszych czytelników

 • RADOM to PIS +++++

  2022-12-07 17:52:06

  Firma bidna ale silidna.SZACUNEK.

 • RADOM to PIS +++++

  2022-12-07 17:52:23

  Firma bidna ale solidna.SZACUNEK.

 • RADOMIAK BEZ KIBOLI i pIsu

  2022-12-07 18:18:44

  Kibole z Kotwickim i Podlewskim i księdzem pedofilem  narodowym solidaruchem kapelanem od PiSu NA CAłE SZCZĘŚCIE TU NIE BYŁO. 

 • RADOM BEZ KIBOLI i pIsu

  2022-12-07 18:18:55

  Kibole z Kotwickim i Podlewskim i księdzem pedofilem  narodowym solidaruchem kapelanem od PiSu NA CAłE SZCZĘŚCIE TU NIE BYŁO. 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych