Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Radom24.pl
Świąt prawdziwie Wielkanocnych, z jajkiem, słońcem i Dyngusem roześmianym, z wiarą mocną w lepsze jutro i nadzieją... A przy stole niech zasiądą Przyjaciele, których miłość, dobroć, radość pozostaną z Wami na dni wiele i tygodni...
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole