Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Zdradziły go ślady na śniegu. Mężczyzna zatrzymany za niepłacenie alimentów

dm, KWP, tvn24.pl 2023-12-04 13:37:00

Policjanci z Radomia odnaleźli poszukiwanego listem gończym za niepłacenie alimentów 31-latka. Mężczyzna ukrywał się na posesji u rodziny, ale zdradziły go ślady pozostawione na śniegu.

Radomscy kryminalni udali się w okolice gospodarstwa na terenie gminy Gózd w powiecie radomskim, gdzie - jak podejrzewali - miał się ukrywać poszukiwany listem gończym mężczyzna. 31-latek mieszkał w pomieszczeniach gospodarczych na posesji należącej do rodziny.

- Gdy zauważył w okolicy funkcjonariuszy, próbował jeszcze się ukryć w pobliskim lesie. Jednak nie udało się. Kryminalni po śladach w śniegu dotarli w zarośla, gdzie się schował - zrelacjonowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, Justyna Jasiewicz.

31-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego. Odbędzie zaległą karę więzienia za niestosowanie się do obowiązku alimentacyjnego.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych