Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Wystrzał na komisariacie w Radomiu

dm, onet.pl 2023-12-06 13:50:00

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Komisariacie II Policji w Radomiu. Jeden z funkcjonariuszy wystrzelił z broni służbowej, pocisk przebił okno i poleciał w kierunku centrum handlowego. O sytuacji tej w mediach społecznościowych poinformował poseł Koalicji Obywatelskiej, Konrad Frysztak.

Głos w sprawie wtorkowego incydentu zabrał poseł Frysztak. "Jak udało mi się ustalić, kula przebiła szybę i przeleciała w kierunku centrum handlowego! Pocisku dotychczas nie znaleziono. Nie ma też informacji o osobach poszkodowanych" — poinformował parlamentarzysta nocą na portalu X na nagraniu sprzed ww. komisariatu.

Frysztak dodał, że "ten wypadek zdarzył się w dniu, kiedy ze służbą żegna się Jarosław Szymczyk, komendant główny policji". — Widać tu pewną symbolikę. Komendant wystrzelił z granatnika, w Radomiu doszło do wypadku z pistoletem. Polska Policja wymaga gruntownej reformy na każdym poziomie i jak widać, w całej Polsce — stwierdził poseł KO.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych