Środa 4 października
Rozalii, Franciszka, Edwina
RADOM aktualna pogoda

Wygodne parkowanie przy Centrum Handlowym i Targowisku KOREJ

cir 2023-08-25 14:23:00

Centrum Handlowe i Targowisko KOREJ to miejsce znane i lubiane nie tylko przez Radomian, ale także przez mieszkańców okolicznych powiatów.

Na mapie handlowej Radomia zajmuje dominujące miejsce i nie jest w tym nic dziwnego, ponieważ oferuje nieprzebrany asortyment artykułów spożywczych, owoców, warzyw, mięs, wędlin, odzieży, obuwia oraz wiele innych artykułów, których nie sposób wymienić.

Tak szeroka oferta przyciąga setki tysięcy kupujących, którzy najczęściej przyjeżdżają na zakupy swoimi samochodami. Pomimo imponującej liczby, około 600 miejsc parkingowych, było coraz trudniej znaleźć wolne miejsce parkingowe, szczególnie w dni targowe.

W związku z tym, od około dwóch miesięcy, został wprowadzony Nowy System Parkowania, który zwiększa rotację samochodów, a co za tym idzie, ułatwia znalezienie wolnych miejsc parkingowych i zaparkowanie.

Nowy System Parkowania okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ od momentu wprowadzenia bez większego problemu można znaleźć wolne miejsce parkingowe. Aby zwiększyć rotację samochodów, został wprowadzony 2-godzinny bezpłatny czas parkowania. Żeby skorzystać z dwóch darmowych godzin parkowania należy pobrać bilet wpisując numer rejestracyjny samochodu w jednym z 14 parkometrów.

Dla wygody naszych klientów biletu nie trzeba zostawiać w samochodzie, ponieważ numer rejestracyjny jest widoczny w Systemie Apcoa i kontroler wie, że został pobrany bilet uprawniający do dwugodzinnego bezpłatnego parkowania.

Po dwóch miesiącach funkcjonowania parkingu, klienci coraz bardziej doceniają możliwość łatwiejszego parkowania i chętniej pojawiają się na zakupach.

Należy wspomnieć, iż firma obsługująca parking dla dobra klienta zobowiązała się, że każda pierwsza opłata dodatkowa za brak biletu parkingowego na dany numer rejestracyjny samochodu, zostanie anulowana po prawidłowo złożonej reklamacji.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych