Niedziela 22 maja
Heleny, Wiesławy, Romy
RADOM aktualna pogoda

Wybory: silna ekipa PiS

boks 2011-03-30 21:55:00

Dużymi krokami zbliżają się wybory parlamentarne. Dlatego też praktycznie od dziś regularnie będziemy publikować meldunki z poszczególnych obozów politycznych. Dziś piszemy o rządzącym w mieście Prawie i Sprawiedliwości, które wystawi naprawdę bardzo silną ekipę.

Poseł Marek Suski - lider listy PiS

Liderem listy poselskiej PiS będzie członek Komitetu Politycznego - ścisłego kierownictwa tej partii w kraju poseł Marek Suski. Za jego plecami znajdą się m.in. radny sejmiku wojeództwa mazowieckiego, były marszałek województwa i wojewoda radomski Zbigniew Kuźmiuk oraz posłowie: Marzena Wróbel, Dariusz Bąk i Krzysztof Sońta. Na liście znajdzie się też była posłanka dr Lucyna Wiśniewska, która ostatnio stoi na czele ugrupowania Środowisko Inicjatywa. To będzie czołówka listy, choć miejsca dla kandydatów nie zostały jeszcze przydzielone. W gronie kandydatów znajdzie się też kilku samorządowców, głównie z terenu.

W wyborach do Senatu odbywających sie według nowych zasad nisepodzianki nie będzie. na północy regionu radomskiego wystartuje Stanisław Karczewski, a okręgu radomskim Wojciech Skurkiewicz, czyli obecni senatorowie.

Niebawem meldunek z obozu Platfromy Obywatelskiej. Czy minister zdrowia Ewa Kopacz wystartuje z Radomia czy Gdyni? Kto bedzie na drugim miejscu?

Komentarze naszych czytelników

 • Karol

  2022-04-17 11:52:43

  O szybką pożyczkę w mniej niż 24 godziny
  Witam, jestem prywatnym inwestorem i chcę zainwestować w Ciebie w różne projekty. Jeśli potrzebujesz pożyczki lub inwestycji, skontaktuj się z: karolpp111@gmail.com

 • Marcela

  2022-05-17 00:12:11

  Oferujemy szybką pożyczkę pozabankową.
  Potrzebujesz wsparcia finansowego i szukasz pożyczki, która rozwiąże Twoje problemy i pomoże Ci?
  Potrzebujesz dobrej i uczciwej pożyczki?
  Proponujemy Ci wyjątkową pożyczkę do 2 500 000 EUR.

  e-mail: marcela.krejsova01@gmail.com

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych